Parke taş – Yardım Kampanyası

Kıymetli hemşehrilerim,

Cennet vatanımızın inci misali olan köyümüz nice yardımlarınızla bu günlere geldi. Yapmış olduğunuz hayırların sevabı ilelebet olacaktır. Zaten Allah (c.c.) „Sevdiğiniz şeyleri Allah yolunda harcamadıkça, hayra ulaşamazsınız“ buyurmuyor mu?

Katkılarınız köyümüzü Anadolu’nun en şirin köyü yaptı, güzelliğine güzellik kattı. Birliğimiz, beraberliğimiz ve yardımlarınız nice zorlukları aştı.

Peygamberimiz (s.a.v.) „Dünyada iyi bir şey bırakana Allah (c.c.) ahirette ona daha hayırlısını verir“ buyuruyor. Cennete talip olan müminler olarak, geliniz hayırlarımıza hayır katalım. Köyümüzün daha yapılması gereken yollarını parke taşıyla kaplayalım ve tozdan, çamurdan kurtulalım. Ayrıca yapılan yolların kalan borcunu da ödeyelim.

Peygamberimiz (s.a.v.) ‘yarım hurma sadaka ile dahi olsa, kendinizi ateşten kurtarın’ buyuruyor. Bu nedenle şu mübarek aylarda yapacağımız hayırlar ile, hem kendimizi kurtaralım hemde yurdumuzu ocağımızı güzelleştirelim.

Yapacağınız katkılarından dolayı şimdiden teşekkür eder, sağlık, afiyet ve esenlikler dilerim.

Başkan
Hüseyin Mutlu

Almanya’dan yapacağınız yardımlar için hesap no: 14 41 05
Banka numarası (BLZ): 482 501 10
Banka adı: Sparklasse Lemgo
Verwendungszweck: Spende
NOT: Yardımlarınızı gönderirken, ‘Verwendungszweck’ bölümüne ‘Spende’ yazmanızı özellikle rica ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>